WMS Operátor / Raktár irányítási rendszer operátor

Gyál

FELADATOK:

- Raktári folyamatok felügyelete és irányítása SAP rendszerben
- Folyamatos kommunikáció a raktári és irodai dolgozókkal
- Beérkező e-mailek feldolgozása
- Észrevételek, problémák jelzése a magyarországi IT csapatnak
- Pontos, kitartó, dinamikus munkavégzés

ELVÁRÁSOK:

- MS Office jártasság
- Windows felhasználói szintű ismeret
- Magas stressz tűrő képesség
- Kiemelkedően gyors reakcióidő
- Racionális gondolkodás
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Önálló munkavégzésre alkalmasság, ugyanakkor képesség csapat tagjaként helytállni
- Erős stratégiai gondolkodásmód
- Számítógépes stratégiai játékokban való tapasztalat
- Magas szintű MS office ismeretek

ELŐNY

- SAP felhasználói ismeret előny
- WMS felhasználói ismeret előny
- Raktári folyamatok ismerete - fagyasztott raktári tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK

- Munkavégzés helye: HOPI Logisztikai Kft. Gyál Központi Raktári telephelye
- A kolléga teljes munkaidőben, 3 műszakban kerül alkalmazásba
- Elérhető bruttó bér: 300.000Ft
- Megbízható nagyvállalati háttér
- Hosszú-távú munkalehetőség
- Fiatalos csapat
- Fejlődési lehetőség
- Céges busz (ingyenes) Budapestről
- Saját gépjáművel való bejárás esetén 15Ft/km-es költségtérítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2360 Gyál, Gorcsev Iván utca

Jelentkezés és további információ a www.hopi.hu honlapon, a kontakt űrlap kitöltésével,

vagy a Profession-on keresztül.

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz P&G JDE Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR