Raktári tréner

Gyál

Főbb feladatok:

  • új belépő fizikai munkavállalók oktatása
  • az új dolgozók beilleszkedésének segítése, fejlődésük figyelemmel kísérése
  • munkautasításokkal kapcsolatos tevékenységek betanítása, ellenőrzése
  • munkaeszközök helyes és biztonságos kezelésének oktatás
  • a kötelező tréning előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • tréninganyagok elkészítése és naprakészen tartása
  • tudásszint felmérő tesztek készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • pontos, kitartó, dinamikus munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • Precizitás, rugalmasság
  • vállalati irányítási rendszer

Előny:

  • Logisztikai raktárban szerzett több éves tapasztalat
  • felnőttképzésben szerzett tapasztalat
  • Érvényes vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány (3324)
  • Targoncavezetői tapasztalat oldalvillás vezetőüléses targoncán

Amit kínálunk:

  • Valódi, felelőségteljes feladatok az első naptól kezdve
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú-távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Megbízható nemzetközi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2360 Gyál, Gorcsev Iván utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címre: kkover@hopi.hu,

vagy a www.hopi.hu weboldalon a kontakt űrlap kitöltésével.

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz P&G JDE Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR