Raktári dolgozó - VECSÉS

Vecsés

Raktári dolgozókat keresünk több műszakba, saját állományba!

Főbb feladatok:

  • A raktárba érkező áruk kezelése, átvétele,
  • Áru összekészítése,
  • Raklapok helyes, szabályszerű összeállítása
  • Árumozgatás,
  • Kiszállításra váró raklapok ellenőrzése,
  • Raktári rend fenntartása

Elvárásaink:

  • Általános iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Raktári anyagmozgató eszközök kezelésében szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Készség a csapatmunkára, önálló és precíz munkavégzés
  • 3 műszak vállalása

Amit a HOPI kínál:

  • alapbéren felül teljesítmény alapú bérezés (próbaidő alatt is)
  • cafeteria
  • munkába járás támogatása
  • belső fejlődés lehetősége: különböző pozíciókban szerezhető tapasztalat, vezetői előrelépés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható nemzetközi háttér
  • szabad hétvége

Jelentkezés és további információ a www.hopi.hu honlapon, a kontakt űrlap kitöltésével,

vagy a Profession-on keresztül:

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz P&G JDE Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR