Raktári csoportvezető

Gyál

Küldd el fényképes önéletrajzod a kkover@hopi.hu e-mail címre!

FELADATOK:

  • A raktár napi beszállítási és kiszállítási tevékenységek ellátása, ellenőrzése, felülvizsgálata és javítása
  • A raktár gazdálkodási rendszerében felmerülő problémák megoldása,
  • Kiszállítás kontrollálása, felmerülő problémák azonnali megoldása,
  • A raktári folyamatokban szereplő dolgozók munkájának ellenőrzése és irányítása,
  • Munkaidő kihasználtság fokozása, folyamatos felügyelete, hatékonyság növelése,
  • Munkaidővel és teljesítménnyel kapcsolatos rögzítés támogatása
  • Raktár területén keletkezett események, károkozások, balesetek jelentése a felettesének, jegyzőkönyvek, és fényképek elkészítése, azok továbbítása az erre vonatkozó ügyviteli utasítások szerint
  • Raktár általános tisztaságának megtartása, ellenőrzése
  • Gépek, eszközök állapotának megőrzése, ellenőrzése
  • Műszakvezetők munkájának közvetlen támogatása
  • Raktárvezetés és adminisztráció munkájának támogatása

ELVÁRÁSAINK:

  • pontos, kitartó munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • irányítói készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • dinamikus munkatempó
  • SAP megfelelő szintű ismerete
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • nagy stressz tűrő képesség
  • önálló munkavégzésre alkalmasság
  • több műszak vállalása

ELŐNY:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • targonca jogosítvány
  • munkavállalók irányításában szerzett tapasztalat
  • logisztikai raktárban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • régi/új kollégák között fiatalos munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődés és hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • céges buszjárat Budapestről
  • 15ft/km munkába járási támogatás

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • munkavégzés helye: HOPI Központi Raktár, Gyál
  • a kolléga teljes munkaidőben kerül alkalmazásba, többműszakos munkarendben

EGYÉB JUTTATÁSOK: éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz P&G JDE Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR