Raktári adminisztrátor - BUDAPEST

Budapest

Raktári adminisztrátort keresünk budapesti raktárunkba,

teljes munkaidőben, 3 műszakban.

Jelentkezni a www.hopi.hu weboldal kontakt űrlapján vagy a kkover@hopi.hu e-mail címen lehet.

FELADATOK:

  • Raktári adminisztrációval kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.
  • A menetlevelek és egyéb fuvardokumentumok ellenőrzése, SAP rendszerben történő rögzítése.
  • Készletnyilvántartás pontos vezetése, leltármodul kezelése.
  • A szükséges adattáblák kitöltése.
  • EKAER rendszerben a szükséges adatok rögzítése, nyomon követése.
  • A meghatározott riportok elkészítése és elküldése az elvárt határidőre és minőségben.
ELVÁRÁSOK:
  • Nagy munkabírás;
  • Precizitás, pontosság
  • Rugalmasság
  • Ügyfélközpontúság
  • Három műszak vállalása
ELŐNY:
  • SAP rendszer ismerete
  • szakmai tapasztalat hasonló munkakörben,
  • EKAER rendszer ismerete,
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Stabil vállalti háttér
  • Hosszú-távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Fix+teljesítménybér+cafetéria
  • Éves bónusz

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz P&G JDE Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR