Operációs Műszakvezető

Gyál

Főbb feladatok, munkák:

  • A felelősségi körébe tartozó műszak napi operatív munkájának műszak-szintű
  • irányítása, ellenőrzése
  • A napi beszállítási és kiszállítási tevékenységek ellenőrzése, felülvizsgálata
  • és javítása
  • A raktár gazdálkodási rendszerében felmerülő problémák elhárítása, illetve
  • elháríttatása
  • A raktári folyamatokban szereplő dolgozók munkájának ellenőrzése és
  • irányítása
  • Munkaközi szünetek ellenőrzése és azok betartatása
  • Munkaidő kihasználtság optimalizálása, folyamatos felügyelete,
  • hatékonyság növelése; műszakban dolgozók irányítása mind saját, mind
  • külsős munkavállalókra vonatkozóan
  • Munkaidővel és teljesítménnyel kapcsolatos tervezés, rögzítés
  • Raktár területén keletkezett események, károkozások, balesetek jelentése a felettesének, jegyzőkönyvek, és fényképek elkészítése, azok továbbítása az erre vonatkozó ügyviteli utasítások szerint
  • Selejtek, árukárok megelőzése, célérték alatt tartása
  • Raktár általános tisztaságának megtartása, ellenőrzése
  • Gépek, eszközök állapotának megőrzése, ellenőrzése
  • Raktárvezetés és adminisztráció munkájának támogatása
  • Oktatások tartása, azok tartalmának számon kérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • pontos, kitartó, dinamikus munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • megfelelő irányítói készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • SAP és Excel megfelelő szintű ismerete
  • nagy stressztűrő képesség
  • önálló munkavégzésre alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • érvényes elektromos targoncavezetői engedély gyakorlattal
  • saját gépkocsi a bejáráshoz

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • több műszak
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • munkábajárási támogatás
  • munkavégzés helye: gyáli logisztikai központ

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2360 Gyál, Gorcsev Iván utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz P&G JDE Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR