Junior projektvezető

Gyál

Ha folyamatban lévő aktív felsőfokú tanulmányokat folytatsz, vagy pályakezdő vagy, ez az állás Rád vár!

Csatlakozz te is dinamikus csapatunkhoz Junior projektvezetőként!

FELADATOK:

  • Projektekhez kapcsolódó projekt-terv elkészítése
  • A projekt eredményes lebonyolításának biztosítása
  • Az ügyvezetés által meghatározott folyamatok vizsgálata, javaslat folyamat-optimalizálásra, a javasolt intézkedések bevezetésének, oktatásának felügyelete
  • Operatív folyamatok teljesítmény-ellenőrzése, elemzések elkészítése, a hatékonyság növelésére tett javaslatok felügyelete
  • Eseti és rendszeres elemzések, riportok elkészítése az ügyvezetés által meghatározott témákban
  • Projektek zökkenőmentes lebonyolítása, implementálása

ELVÁRÁSOK:

  • Pályakezdő vagy folyamatban lévő aktív felsőfokú tanulmányok (a logisztika szakirány előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Hetente minimum 3 nap vállalása (24 óra) vagy teljes munkaidős alkalmazás
  • MS Office-t felhasználói szintű ismerete
  • Precíz és pontos munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Valódi, felelőségteljes feladatok az első naptól kezdve
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődés lehetősége a „management trainee” program keretében: különböző pozíciókban szerezhető tapasztalat, vezetői előrelépés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható nemzetközi háttér
  • Cafeteria

Jelentkezz a professionon keresztül vagy küldd el fényképes önéletrajzod a kkover@hopi e-mail címre!

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz P&G JDE Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR