Hulladéktömörítő gépkezelő

Gyál

FŐBB FELADATOK:

- Anyagmozgató és hulladéktömörítő gépek kezelése, rendeltetésszerű használata
- A folyamatok során keletkező hulladékok elkülönítetten és szelektíven gyűjtése és kezelése
- A hulladéktömörítő terültén általános tisztaság megtartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- Tapasztalat targoncás, hulladékkezelő munkakörben
- Rugalmasság
- Önálló munkavégzésre alkalmasság
- Nagy munkabírás
- Érvényes targoncavezetői jogosítvány
- Büntetlen előélet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes juttatási csomag
  • munkábajárási támogatás
  • között fiatalos munkahelyi környezet
  • hosszú-távú munkalehetőség
  • cafeteria

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 2360 Gyál, Gorcsev Iván utca

EGYÉB JUTTATÁSOK: cafeteria

Jelentkezés és további információ a www.hopi.hu honlapon, a kontakt űrlap kitöltésével,

vagy a Profession-on keresztül.

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz P&G JDE Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR