Göngyöleg raktáros - Targoncavezető - VECSÉS

Vecsés

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Anyagmozgató gépeket kezeli, rendeltetés-szerűen használja
  • Napi szállítások göngyölegei, raklapjai be és kitárolása, minősítése, dokumentálása
  • Egységrakatok képzése
  • Napi leltár elvégzése
  • Raktári rend folyamatos ellenőrzése, megtartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • 2 műszakos munkarendben történő munkavégzés
  • targonca vezetői jogosítvány (vezetőüléses, homlokvillás targonca gyakorlat)
  • targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, kitartó, dinamikus munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Nagy munkabírás
  • Bűntetlen előélet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem, teljesítmény bónusz
  • cafetéria
  • munkábajárási támogatás
  • nagy vállalati környezet
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 2220 Vecsés

EGYÉB JUTTATÁSOK: éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, cafeteria

Jelentkezés és további információ a www.hopi.hu honlapon, a kontakt űrlap kitöltésével,

vagy a Profession-on keresztül.

Miért a HOPI-t válassza?

Fő erősségünk két területből táplálkozik: kimagasló figyelmet fordítunk az ügyfeleink kiszolgálására és elégedett, munkájukat szerető kollégákkal dolgozunk együtt.

további információk a HOPI-ról
Közép-európai lefedettség
Stabilitás, rugalmasság és biztonság
Korrekt munkaadó
Minőségi ügyfélközpontúság
Növekvő hatékonyság
A munkatársainkban rejlő potenciál felszabadítása

Cégek,
amelyek bíznak bennünk

Választott referenciák
Mondeléz P&G JDE Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR