Follow us on

Szállítás szervező / Operatív irányító

Gyál

A HOPI HUNGÁRIA KFT. Magyarország egyik piacvezető, komplex szolgáltatásokat nyújtó és nemzetközi háttérrel rendelkező logisztikai szolgáltatója.

Gyálon működő logisztikai központunk csapatát szeretnénk bővíteni.

Feladatok

  • belföldi kamionos gépjármű flotta operatív irányítása / vezénylése
  • saját állományú és alvállalkozói gépjárművezetők napi munkájának a felügyelete, szervezése / koordinálása
  • folyamatos kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel, megbízó partnerekkel és a társosztályokkal (raktár, elszámoltatás)
  • felmerülő operatív problémák azonnali, önálló megoldása
  • járat optimalizáció

Elvárások

  • fuvarszervezés terén szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önállóság
  • szervező és tervező készség
  • ügyfélközpontúság
  • stressz tűrő képesség
  • saját gépjárművel történő bejárás
  • Microsoft word, excel ismeret

Előnyt jelent

  • szakirányú végzettség
  • SAP ismeret
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • stabilan működő és folyamatosan növekvő cég
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség
  • üzemanyag térítés 30 Ft/km
  • cafetéria
  • munkavégzés helye: Gyál
  • három műszakos munkarend

Why choose HOPI?

Our strength is: our high customer focus
and our satisfied employees.

more about HOPI
Central European coverage
Stability, flexibility and security
Fair employer
Quality customer care
Increasing efficiency
Supporting human potential

Companies,
that trust us

Selected references
Mondeléz JDE Lindt Dr. Gerard Lucart Group METRO NCR